Topshield2

Funkční podlaha ve skutečném světě...

Realitou každodenního života podlahové krytiny je, že je používána i „zneužívána" bez možnosti navrátit jí funkčnost předepsaným čistěním a údržbou, které ve skutečnosti nebývají prováděny přesně a včas.

Marmoleum® je známé dosahováním výborných výsledků na místech s vysokým provozem jako jsou školy, nemocnice, kanceláře a veřejné budovy, kde je každodenní použití charakterizováno vysokými nároky na hygienu, odolnost vůči opotřebení a vyžaduje snadné čištění a údržbu.

Marmoleum® a nový Topshield2

Dnes, s představovanou povrchovou úpravou Topshield2, získává podlahová krytina Marmoleum® nový rozměr. Topshield2 byl navržen tak, aby mohlo vzniknout Marmoleum®, které je připravené "k okamžitému použití" a nevyžaduje po pokládce žádnou dodatečnou údržbu nebo nanesení polymeru a je mnohem odolnější vůči ulpívání špíny, méně náchylné k opotřebování a má zvýšenou odolnost vůči poškrábání a skvrnám.
Zároveň je Topshield2 jedinečný tím, že je možné povrch opravit nebo oživit v případě poškození nebo po letech intenzivního používání. To vše tvoří podlahu, která vykazuje trvalý výkon a funkčnost po dlouhou dobu.

Brožura Topshield2